Innokin LEO Pro iClear 10 elektronický inhalátor

elektronická cigareta Innokin LEO Pro iClear 10

je další inovovanou novinkou od Innokin. Nyní také může používat i Innokin Leo Pro nejnovější typ clearomizérů se závitem 510, výhodou je také PassTrough a Polymer Li-ion dobíjecí baterie s propojením na USB samonavíjecí kabel, součástí balení je i síťový adapter 240V s USB zásuvkou. Sada je uložena v dárkové krabičce, a je vhodná i pro silné kuřáky.

Innokin shop

Innokin již ukončil výrobu LeoPro

2014 nahrazeno novou verzí iTaste CLK!

elektronický inhalátor Innokin LEO Pro iClear 10 s ergonomickým tlačítkem má perfektní design, který je kombinací evropského a amerického konceptu.
Innokin LEO Pro o průměru 14 mm má celkovou délku 154 mm, uvnitř těla je uložen velkokapacitní Polymer Li-Ion akumulátor.sada iClear 10 Kit obsahuje:

1x Innokin LEO Pro Polymer Li-ion dobíjecí baterie
1x LEO Pro Pen Clip krytka - víčko (v závislosti na typu)
5x iClear 10 clearomizéry (prázdné)
1x USB samonavíjecí kabel LEO
1x adaptér 240V s USB zásuvkou
1x návod
1x dárková krabička


Inhalátor, nebo-li elektronická cigareta Innokin LEO Pro dokáže uspokojit potřebu i náročnějších kuřáků - vaperů. Pokrokovou technologií je nový Innokin iClear systém. iClear 10 clearomizer má vyznačenou stupnici do 1.0 ml na průhledné nádržce pro tekutinu. Jedná se o nejnovější spirálový systém s nízkým odporem 2 ohmů využívající skleněného vlákna v knotu, které má velmi dobré vlastnosti pro nasávání tekutiny a eliminuje také časté dokapávání náplní.


LEO Pro je navržen s ON / OFF tlačítkem. Pokud rychle kliknete třikrát za sebou, tak se zapne nebo vypne. Pomocí tohoto tlačítka je možný tzv. lock režim - uzamčení. LEO Pro baterie využívá moderní kapacitní ukazatel. LED signalizace má barvu zelenou při plném nabití, přes žlutou až po červenou, která značí nutnost nabití a upozorňuje na potřebu dobít akumulátor.


Innokin Leo Pro akumulátor se velmi rychle dobíjí, jeho výdrž je 4x delší než u standardní baterie, na jedno nabití má dlouhou výdrž okolo 800 potažení (sepnutí), na boku v horní části baterie je spínací tlačítko se světelnou LED indikací, která se při zmačknutí tlačítka plynule rozsvítí a informuje tak o sepnutí baterie a kuřák si tak může sám řídit délku sepnutí podle svého způsobu potažení.


Další atraktivní funkce je ve spodní části baterie, jedná se o mini USB port, který je již téměř klasickou výbavou všech mobilních zařízení včetně chytrých telefonů. Leo Pro tak můžete dobít standardním mini USB konektorem, může také sloužit jako průchodka pro okamžité použití při nabíjení.


Pro zajištění bezpečnosti je inhalátor opatřen ochranou proti předávkování, rozblikáním světelné LED indikace s krátkodobým odpojení baterie, po krátké přestávce je baterie opět připravena k provozu. Výrobky INNOKIN zakoupíte na shop innokin cz a autorizované prodejně INNOKIN Vinohradská 44, Praha 2.


specifikace:

typová řada eGo / vGo: iTaste Leo Pro iClear10
modelová řada: 2013
výrobce - autorizovaný dovozce: Innokin Technology pro by borak s.r.o
kvalita a certifikace: High Quality, CE, RoHs, FCC, FDA, SGS
Český návod k obsluze zde: Leo Pro


parametry:

obsah clearomizéru: 1.0 - 1,2ml
typ baterie: Polymer Li-Ion
vstupní napětí: 5V USB
výdrž plně nabité baterie: až 800 tahů
doporučená doba nabíjení: 3 - 5 hodin
počet dobíjecích cyklů baterie: 300 krát
adapter DC: 240V / 5V USB - 500mAh


rozměry:

cigaretová baterie: 84 × 14 mm
sestavená ecigareta: 154 × 14 mm
dárkové balení: 120 x 50 x 165 mm


Oficiální distribuční maloobchodní cena:
již není v prodeji

Leo Pro iClear 5
Leo Pro iClear 6
Leo Pro iClear 4a
Leo Pro iClear 2
Leo Pro iClear 3
Leo Pro iClear 1
Innokin Leo Pro iClear 10
Innokin cz
zakoupit na elektronická cigareta ecigareta.eu
koupit na shop innokin cz
sitemap